İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sanatseverlerin Buluşma Noktası ARTANKARA

Videoyu İzlemek için Lütfen Üzerine Tıklayınız.

15-18 Mart 2018 tarihlerinde gerçekleşen, 4.Çağdaş Sanat Fuarı ART ANKARA kalabalık bir sanatçı ve sanatsever katılımıyla gerçekleştirildi.
 
Sanat alanındaki seçkin projeleri ile tanınan Piece of ART ve medya partnerleri GÜN Medya, fuar süresince yaptıkları yayınlar ile fuarın nabzını tuttular.
 
Piece of ART – Gün Medya işbirliğiyle; fuara katılan sanatçı, koleksiyoner, küratör, galeri yöneticileri ve sanatseverlerle röportajlar gerçekleştirildi.
 
Piece of ART ve Gün Medya yetkilileri, fuar ile düşüncelerini şöyle dile getirmektedirler:
 
” 4.Çağdaş Sanat Fuarı’nda Piece of ART – GÜN Medya işbirliğiyle yer aldık. Sanat alanındaki çalışmalarımızı tanıtmak, etkin bir şekilde sanatçı ve sanatsever dostlarımızla fuar ortamını paylaşmaktan dolayı memnuniyet duyduk. Fuar süresince yaptığımız röportajlar sayesinde sanatçıları, galerileri ve fuardaki sanat ortamını, fuara katılamayan sanatseverlere ulaştırma şansımız oldu. Fuarda yaptığımız görüşmeler, topladığımız veriler doğrultusunda hem kendi arşivimizi geliştirme, hem de Türkiye’de sanata ilgi duyan çok sayıda insana bu görüşmeleri aktarma olanağı bulabildik. Başkent Ankara’da sanat fuarlarının artması ve Art-Ankara Çağdaş Sanat Fuarının gelişerek devam etmesini diliyor ve umuyoruz. Ayrıca desteklerinden dolayı ATİS Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Bilgin Aygül ve Portakal Çiçeği Uluslararası Plastik Sanatlar Kolonisi kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Ahmet Şahin ve CEO’su Hakan Körpi’ye teşekkürlerimizi sunuyoruz.”
 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir