İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sanat Vitrinde Projesinin Lansmanı Gerçekleştirildi.

 

 

Piece of ART News ve Vesaire Sanat Galerisi işbirliği ile hazırlanan Sanat Vitrinde projesi ile tablo, heykel ve çini gibi farklı formlardaki sanat eserleri Harvey Nichols, Galeries Lafayette ve Brandroom vitrinlerinde moda ile buluştu.

Demsa Group’un, sanatı ve Türk Sanatçıları desteklediği Sanat Vitrindeprojesinin lansmanı 25 Nisan Perşembe günü Galeries Lafayette Emaar Square Mall’da gerçekleşti. Sanatı ulaşılabilir kılmak amacıyla gerçekleştirilen Sanat Vitrinde projesi, sanatçılar Akın Ekici, Dilşad Atasoy, Ekin Yüksel, Emel Gemici, Funda İyce Tuncel, Günsu Saraçoğlu, Hülya Küpçüoğlu, Kadir Öztoprak, Mehmet Emin Erdoğdu, Nezihe Gökçe,  Orçun İlter, Serdal Kesgin ve Seren Ceren Asyalı’nın katılımıyla hayata geçirildi.  Bu projeyle bir araya gelen sanatçıların ortak amacı, sanatın daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak ve galerilerden çıkarıp yaşamın içine katmak.

Projede eserleriyle yer alan sanatçılar ve vitrinde sergilenen eserler hakkında bilgi almak isteyenler için iletişim imkanı da tanınan projede, ürünler sanat eserleriyle, sanatçılar da sanatseverlerle buluşuyor.

 “Sanat Vitrindehaziran ayına kadar Harvey NicholsKanyon, Galeries Lafayette Emaar Square Mall ve Brandroom Nişantaşı mağazalarında sanat severleri bekliyor.

 

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir