İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

PonART Akademi açıldı

Sanat Dünyasında Yeni Bir Platform; PonART Akademi açıldı. Sanatın yaşatıldığı, üretildiği, desteklendiği mecralardan biri olma hedefiyle yola çıkan  www.ponartakademi.com 29 Ocak 2021 tarihinde açılıyor.

ponartakademi.com sitesinde Online SergilerOnline Eğitim ve Online Workshoplar yer alıyor. Online sergilerden orijinal ya da fine art baskı eser de satın alınabilecek olan PonART Akademi, 29 Ocak 2021 tarihinde Sulu boya Resim, Fotoğraf ve Seramik konusunda 3 değerli sanatçının sergisi ile ilk açılışı yapacak.

poanr akademi web sayfasından görsel
PonART Akademi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

PonART Akademi Yöneticisi ve Art Boya Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Köymen konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamada  “Sanatçıları, sanatçı adaylarını, sanat eğitimi almak isteyenleri ve sanatseverleri biraya getiren bir platform olması adına uzun bir yola çıkıyoruz. Amacımız sanatı herkes için ulaşılabilir hale getirmek ve sanatçılara eserlerini sergileyebilecekleri yeni bir platform oluşturmak. PonART Akademi olarak sadece bunlarla sınırlı değil yapacaklarımız. Çok değerli hocalardan, online sanat eğitimleri de sitemizde yer alacak, ayrıca sanatçılarla yapılan söyleşilerin yer aldığı bir sanat kanalı oluşturmayı planlıyoruz. Sitemizin açılışını Online Sergilerle yaptık, devamı gelecek” dedi.

PonART Akademi sitesinde yer alan, açılışı yapılacak olan online sergiler, üç ayrı şeklide; liste görünümü, galeri görünümü ve 3D görünümü ile ziyaret edilebilir.

Burhan Özer
Işığın Düştüğü Yer
29 Ocak 2021
Tahsin Aydoğmuş
İstanbul: Sonsuzluğa Bir Yolculuk
29 Ocak 2021
Yasemin Tanrıverdi
Zaman-sız
29 Ocak 2021

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir