İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Piece of ART ve OGÜN TV’den ARTANKARA GÜNCESİ

15-18 Mart 2018 tarihlerinde gerçekleşen, 4.Çağdaş Sanat Fuarı ART ANKARA kalabalık bir sanatçı ve sanatsever katılımıyla gerçekleştirildi. Sanat alanındaki seçkin projeleri ile tanınan Piece of ART ve medya partnerleri OGÜN TV, fuar süresince yaptıkları yayınlar ile fuarın nabzını tuttular.

Piece of ART – OGÜN TV işbirliğiyle; fuara katılan sanatçı, koleksiyoner, küratör, galeri yöneticileri ve sanatseverlerle röportajlar gerçekleştirildi.

Piece of ART ve OGÜN TV yetkilileri, fuar ile düşüncelerini şöyle dile getirmektedirler:

” 4.Çağdaş Sanat Fuarı’nda Piece of ART – OGÜN TV işbirliğiyle yer aldık. Sanat alanındaki çalışmalarımızı tanıtmak, etkin bir şekilde sanatçı ve sanatsever dostlarımızla fuar ortamını paylaşmaktan dolayı memnuniyet duyduk. Fuar süresince yaptığımız röportajlar sayesinde sanatçıları, galerileri ve fuardaki sanat ortamını, fuara katılamayan sanatseverlere ulaştırma şansımız oldu. Fuarda yaptığımız görüşmeler, topladığımız veriler doğrultusunda hem kendi arşivimizi geliştirme, hem de Türkiye’de sanata ilgi duyan çok sayıda insana bu görüşmeleri aktarma olanağı bulabildik. Başkent Ankara’da sanat fuarlarının artması ve Art-Ankara Çağdaş Sanat Fuarının gelişerek devam etmesini diliyor ve umuyoruz.”

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir