İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Piece of ART STORE …. “Sanat İhtiyaçtır” … #evdekalsanatsızkalma

 

Piece of Art, bugüne kadar gerçekleştirdiği projelerle sanata dair bellek oluşturmaya yönelik çalışmalar yaptı. Piece of Art News Sanat Gazetesi, Beyaz Tuval Sanat Programı, Kısa Metraj, Kendisesinden, Sanal Galeri ve daha pek çok projeyle, sanatçılar ve yaptıkları işler kayıt altına alındı. Gelecek kuşaklara aktarılacak çok büyük bir arşiv oluşturuldu.

Şimdi, Piece of Art olarak yeni bir hizmetle karşınızdayız.

www.pieceofartnews.com

 

En kaliteli sanatsal malzemeleri, en uygun fiyatla sizlere ulaştırma amacıyla kurduğumuz Piece of Art Store – Sanatsal Malzemeler sitesi Nisan ayında hizmetinizde. 

Dünyanın en köklü boya firmalarından biri, en kaliteli pigmentlerle yapılmış olan sanatsal boyaların üreticisi LUKASdünyanın en önemli kağıt üreticilerinden olan HAHNEMÜHLE, kalem çeşitlerinde  bir dünya klasiği  EBERHARD-FABERTürkiye’nin en önemli sanat malzemesi üreticilerinden biri olan PONART’ın tüm sanatsal ürünlerini bu sitede sizlerle buluşturmak istiyoruz.

 

Kaliteleri ispatlanmış olan bu markaları en uygun koşullarda ve en hızlı sürede sizlere teslim etmek amaçlarımızdan biridir. Bir diğer amacımız ise tüm bu ürünlerle ilgili teknik bilgi, eğitim ve tanıtım çalışmaları yaparak, ürünlerin kullanımına ve özelliklerine dair bilgi alabileceğiniz bir site yaratmaktır. İstekleriniz, sorularınız, önerileriniz bizim için kıymetlidir, gelişmemiz için yol gösterici olacaktır.

 

www.pieceofartnews.com adresinden  piece of Art STORE‘a üye olmanız hem ürünleri ve indirimleri takip etmenizi hem de iletişimimizi kolaylaştıracaktır.

 Sanatla kalın. 

 

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir