İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Piece of ART, 4.Çağdaş Sanat Fuarı’nda …

 

Piece of Art olarak, 15-18 Mart 2018 tarihlerinde gerçekleşecek, ART Ankara 4.Çağdaş Sanat Fuarı’nda sanatçı ve sanatsever ile buluşacağız.

 

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN BUTONA TIKLAYINIZ.

 

Sanat projeleri geliştirmek, ve basın danışmanlığı hizmetleri sunmak amacıyla Günsu E.Saraçoğlu ve Dilşad Atasoy tarafından 2010 yılında kurulan ajansımız, o yıldan bugüne kadar, seçkin, kaliteli ve fark yaratan çalışmalara imza atmıştır.

Haftalık yayınlanan “Beyaz Tuval” televizyon programı, sanat haberlerinin yer aldığı Piece of ART News, basın danışmanlığı, PR ve halkla ilişkiler, sanat projeleri hazırlama, geliştirme ve uygulama başlıca çalışmalarımız arasındadır.

Yayın hayatına yeni katılan sanat haberleri portalımız Piece of Art News aracılığıyla, sanatçıları tanıtma, sanattaki güncel gelişmeleri, etkinlikleri, sergileri ve sanat yazılarını sanatseverlere ulaştırma çabası içindeyiz.

Tüm bu çabalarımız süresince bizi destekleyen Uluslararası Portakal Çiceği Sanat Kolonisi‘ne ve gelişmiş teknik ekipman donanımı, uzman kadrosuyla hep yanımızda olan Gün Medya Grup‘a çok teşekkür ederiz.

Sanat paylaşınca güzel, hayat sanatla güzel…

 

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir