İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kadıköy’ün artık bir de SANAT dergisi var!

 

Başta sanatçılarımız ve sanatseverler olmak üzere, tüm Türkiye genelinde farklı bir yeri olan Kadıköy’ün artık bir de SANAT Dergisi olduğu haberini büyük bir mutlulukla paylaşıyoruz. Yaklaşık 5 yıldır Kadıköy Life ekibi tarafından planlanan Kadıköy SANAT dergisi, sonunda basılıp raflarda yerini aldı.

 

KADIKÖY’DE YAŞAMAK AYRICALIKTIR…

Kadıköy SANAT dergisini elinize aldığınızda, hiç kuşkusuz bir kez daha “Kadıköy’de yaşıyor olmak gerçekten bir ayrıcalıkmış” diyeceksiniz. Dergi, ilk sayısında Osman Hamdi Bey’i kapak konusu olarak sayfalarına taşıdı. Şu sıralar tablolarının uluslararası sanat çevrelerinde satış rekorları kırıyor olması tek sebep değil elbette… O’nun arkeolog ve müzeci kimliğinin yanı sıra çevreci ve eğitimci kişiliğine Kadıköy’ün ilk Belediye Başkanı unvanını da eklemiş olması, Kadıköy SANAT dergisi yönetiminebu kararı aldırttı.

SANAT, ANADOLU YAKASI’NDA ZİRVE YAPSIN!

Kadıköy SANAT dergisinden konuyla ilgili yapılan açıklamada “Adımız her ne kadar Kadıköy SANAT dergisi olsa da biz Kadıköy’ü, Anadolu Yakası’nın başkenti kabul ediyoruz. Pek çok sanatçımıza ve sanatsevere ev sahipliği yapan Kadıköy’ün, hatta Anadolu Yakası’nın sanat alanında zirve yapmasını arzu ediyoruz. Bizler bu yolda çaba harcayacağız. Eğer sanatçılarımız, sanatla ilgili kişi ve kurumlarımız bizlere sahip çıkarlar ve destek verirlerse, arzuladığımız hedefe doğru adım adım yol alacağız” ifadelerine yer verildi.

DERGİ SATIŞ NOKTALARINDA, GALERİLERDE…

Kadıköy SANAT dergisine dergi satış noktaları ve kitabevlerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Seven Sanat Galerisi başta olmak üzere, sorumluluk duygusuna sahip bazı sanat galerilerimiz de Kadıköy SANAT dergisini galerilerinde bulunduracak. Bunun dışında, 0532 266 82 43 veya 0216 550 11 17 numaralı telefonları arayarak talepte bulunmak da mümkün.

 

 

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir