İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

“Beyaz Tuval” Arşivsel Bir Sanat Programı…

Değerli sanatçıları, sanat alanında önemli çalışmalar yapan kişi ya da kuruluşları sanatseverlerle buluşturan sanat programı “Beyaz Tuval”’in izleyici kitlesi giderek artıyor.

“Beyaz Tuval”, 2017’de ilgiyle izlenen yayınlarına 2018’de de aynı başarıyla devam ediyor. 


Programın hazırlayan ve sunan Dilşad Atasoy ve Günsu E.Saraçoğlu program ile ilgili düşüncelerini şu şekilde aktardılar.:

“Dönemin sanatçılarını, onların sanat anlayışlarını ve sanata dair görüşlerini kayıt altına almayı önemsiyoruz. Yaşadığımız döneme ait bir sanatsal arşiv oluşturma çabasıyla yola çıktığımız “Beyaz Tuval”’e verdiğiniz destek gücümüze güç katıyor. Programımıza konuk olan sanatçı dostlarımıza, bize destek veren sponsorlarımıza, özveriyle çalışan Ogün TV çekim ve yayın ekibine ve siz değerli izleyicilerimize çok teşekkür ediyoruz.”

 

 

“Beyaz Tuval” 2017 yılındaki yayınlanan programlarında değerli sanatçıları ağırladı.  Denizhan Özer, Tülin Onat, Resul Aytemür, Mahir Güven, Bahri Genç, Fevzi Karakoç, Tomur Atagök, Orhan Algök, Halil Akdeniz, Süleyman Saim Tekcan İle İMOGA Müzesi, Ekrem Kahraman, Nedret Sekban .

2018 yılının ilk programında Minyatür Sanatçısı Taner Alakuş sanatseverlerle buluşturdu ve değerli isimlerle sezon boyunca devam edecektir.

Değerli sanatçıların konuk olmaya devam edeceği “Beyaz Tuval” programını OGÜN TV’den izleyebilirsiniz.

 

 

www.colorbox.com.tr

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir