Hoşgeldiniz  

Adını Sen Koy: “Mutluluk, aşk, sevgi resimleri adını arıyor.”

piece of ART News | 07 Aralık 2019 | Genel Haberler A- A+

 

Kadir Öztoprak Kişisel Resim Sergisi “Adını Sen Koy” ile 26 Aralık 2019 – 18 Ocak 2020 tarihleri arasında Nurol Sanat Galerisi’nde sanatseverlerle buluşacak.

Sanatçı Kadir Öztoprak Kişisel Resim Sergisi’nde hem serginin hem de resimlerinin adını sanatseverlere bırakıyor. Aşk, mutluluk, ilişki, doğa, sevgi gibi olguları resimlerine yansıtan, kendini mutluluk ve aşkın ressamı olarak tanımlayan sanatçı Kadir Öztoprak yine alışılmışın dışında bir çalışmaya imza atıyor.

Ankara’da kendi atölyesinde üretim yapan deneyimli sanatçı,10. kişisel resim sergisini gerçekleştirecek olup 30’dan fazla çalışma ile sanatseverlerin karşısına çıkacak.

Masalsı, büyülü işler yapmayı, insanların hayatına olumlu dokunuşlarda bulunmayı, yaşamı keyifli kılacak izdüşümleri canlandırmayı sevdiğini dile getiren ve daha önce “Uyuyanlar ve Rüyaları, Düş Bahçesi, Bir Aşk Hikâyesi, Rengin Kıyısında, Gecenin Düşleri” gibi masalsı sergi isimleriyle sanatseverlerin karşısına çıkan deneyimli sanatçı bu sergisinde bütün bu kıymetli anlamları adlandırmayı bu sefer “Adını Sen Koy” ismi ile sanatseverlere bırakıyor.

Sanatın insanları birleştiren, insani ilişkileri güçlendiren, yaşamı daha anlamlı ve değerli kılan sihirli bir güç olduğu düşünüldüğünde,Sanatçı Kadir Öztoprak’ın Nurol Sanat Galerisi’nde 26 Aralık 2019’da saat 18.30’da açılacak olup, 18 Ocak 2020 tarihine kadar görülebilecek olan kişisel resim sergisi sanatseverlerin hayli ilgisini çekecek gibi görünüyor.

 

Nurol Sanat Galerisi

Adres: Gelincik Sok. 2/2 Kavaklıdere/Güvenevler Ankara

Galeri İletişim:0312 468 8670

105 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Pieceofart Ajans Tüm Hakları Saklıdır .
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle