Hoşgeldiniz  

Sayenizde Her Nota Bir Çocuğa Dokunacak

piece of ART News | 01 Ekim 2018 | Etkinlikler, Genel Haberler A- A+

 

Karşıyaka Belediyesi ve 1900 Academy işbirliği ile İzmir yepyeni bir projeyle buluşuyor.

İzmir’in tanınan simalarından oluşan orkestra, bundan böyle senede iki kez düzenleyeceği “Sayenizde” konserleriyle iş dünyasını aynı gecede buluştururken,

geceden elde edilecek geliri de ihtiyacı olan kurumlara bağış olarak aktaracak.

1 Ekim Dünya Çocuk Günü’nde, Suat Taşer Sahnesi’nde gerçekleşecek ilk konserden elde edilen gelirin tamamı Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne bağış olarak yatırılacak.

İlk konsere destek veren isimler gecede yeteneklerini sergilerken izleyicilere keyifli dakikalar yaşatacak.

Karşıyaka Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Mutlu Akpınar bateri ve vokal, yazar Seyhan Livaneli vokal, Klinik ve Uygulamalı Hipnoz Derneği Başkanı Dr. Cüneyt Tuğrul bas gitar ve vokal, Gündoğdu Lions Kulübü Başkanı Nurdan Pakoğlu vokal, ETİK Başkan Yardımcısı Şinasi Akçay vokal ve ney, Finans ve Sermaye Piyasası Danışmanı Senem Demirkan vokal, İzmir Devlet Senfoni  Orkestrası Viyola Grup Şefi Özlem Sevil vokal ve gitar, Fil Dişi Sahilleri Fahri Konsolosu Altan Ünsal ise bateri performanslarıyla unutulmaz bir geceye imza atacaklar. Gecenin sunuculuğunu, yılların deneyimli ismi Korcan Karar ve İzmir’in en önemli iş adamlarından Bülent Akgerman üstlenecek.

Karşıyaka Belediyesi’nin koşulsuz desteği ve onlarca gönüllü sayesinde gerçekleşecek bu konserlerin devamının İzmir sınırlarını aşması bekleniyor.

466 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Pieceofart Ajans Tüm Hakları Saklıdır .
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle