Hoşgeldiniz  

2019 İtalya Venice Sanat Fuarı için Geri Sayım Başladı…

piece of ART News | 12 Ocak 2019 | Etkinlikler, EuroExpoArt - Vernice Sanat Fuarı, İtalya - 2019, Genel Haberler A- A+

2019 İtalya Venice Sanat Fuarı‘nın tanıtım ve PR çalışmaları, resmi olarak Piece of Art News tarafından yürütülecektir. Katılmak isteyen sanatçılar için, tanıtımını basın ve medya çalışmalarını yürüteceğimiz İtalya’nın bu önemli fuarı ile ilgili olarak  EuroExpoArt ‘ın ön açıklamalarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

 Vernice Art Fair 2019 Forli Italy Mart 2019’da 17.si gerçekleştirilecek Vernice Sanat Fuarı İtalya’da sanatçıların bağımsız olarak katıldığı tek Sanat Fuarı olma özelliğini taşımaktadır. NeoArtGallery Associazione Culturale tarafından 4.cü edisyonu yapılacak olan  EuroExpoArt fuarın içinde uluslararası sanatçılar için ayrılmış bir bölümdür, özellikle çoğunluğu Türk Sanatçıları olmak üzere bir çok Avrupa ve Middle-East ülkelerden de sanatçıların bu fuara katılabilmesine olanak ve destek sağlamaktadır.

 Katılan sanatçılar EuroExpoArt bünyesinde düzenlenen yarışmaya katılacak ve yarışma fuara gelen ziyaretçilerin SMS oylaması ile gerçekleşecektir.

Ödüller çeşitli metrelerde alan veya bir sanat dergisinde ilan ya da tanıtım şeklindedir.

Yarışma Jürisinde Fuar Baskanı Gilberto Tedaldi, Art Director Ferdan Yusufi, Art&Art dergisinin editörü Roberto Sparaci, Musa Güney, Serdal Kesgin ve Davide Frisoni yer alacaktır.

Bu yıl 15-17 Mart 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan EUROEXPOART & Vernice Art Fair 2019da sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
    

Katılım Bilgisi almak için İstanbul’da Seren Ceren Asyalı, Bursa’da ise Huri Aykut‘a müracaat edilmesi rica olunur.
Seren Ceren Asyalı / Türkiye Temsilcisi Atölye Kadıköy Art – Gsm.: (0555) 484 8488
Neoartgallery A.C. Roma Istanbul
www.neoartgallery.it , info@neoartgallery.it
www.euroexpoart.com , euroexpoart@gmail.com

 

1134 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Pieceofart Ajans Tüm Hakları Saklıdır .
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle